Nieuwbouwappartement met drie slaapkamers en terras nabij Plaça Europa
Beschrijving van de woning
Deze eigentijdse nieuwbouwontwikkeling in L’Hospitalet de Llobregat ligt dicht bij Plaça Europa en Gran Via, met Barcelona, lokale winkels, restaurants, winkelcentra en openbaar vervoer binnen handbereik. De omliggende wijk combineert moderne kantoor- en woonfuncties en biedt vervoersverbindingen naar het centrum van Barcelona en de luchthaven.
Dit appartement met drie slaapkamers en twee badkamers beschikt over een terras, balkon, ingebouwde kasten en uitzicht over de stad. De ontwikkeling is verdeeld over 12 verdiepingen en omvat een lift, gemeenschappelijk zwembad, ondergrondse parkeergelegenheid en een multifunctionele ruimte voor bewoners. Ook bevindt zich een park in de nabijheid, wat het gemak van de locatie vergroot.
De woningen zijn ontworpen met hedendaagse technische specificaties, waaronder aerothermische verwarming, airconditioning en vloerverwarming. Er is een voorbereiding voor laadpunten voor elektrische voertuigen, terwijl het ontwerp gericht is op praktisch en comfortabel modern wonen dicht bij de stad.
De ontwikkeling biedt indelingen met twee, drie en vier slaapkamers. De meest toegankelijke beschikbare optie meet 72 m² en beschikt over twee slaapkamers en één badkamer op de zevende verdieping; de voltooiing en oplevering zijn gepland voor maart 2027. Het project is geschikt voor kopers die een moderne woning nabij Barcelona zoeken of een object voor langetermijninvestering.